Привіт! Раді бачити Вас на нашому ресурсі ;)

Наш молодий ресурс — це площадка для розміщення цікавих публікацій на різноманітні теми. Основна ідея — це прості публікації з будь якого місця (платформи). Основний акцент поставлений на зручній публікації різноманітного контенту (текст, фото, відео, музика) із мобільних пристроїв. Ви скажете, що для цього є соціальні мережі? Так, звісно. Але в соцмережах Ви не являєтесь повноцінним хазяїном своїх опублікованих матеріалів, залежите від їхніх шаблонів і вимог. Крім того — там Ви лише частинка сірої маси, нічим не вирізняючись серед мільйонів інших користувачів. У нас відображення вашого контенту залежатиме тільки від вашої фантазії. В межах розумного, звісно. І Вам нема необхідності хвилюватись за Ваші конфіденційні дані ;)

Хто може робити публікації на сайті? — Будь хто, кому є що цікавого написати, чи показати у фото-відео. Обовязкова умова — публікації мають бути Українською мовою.

Яким чином можна робити публікації? — Для цього необхідний статус автора на сайті. Щоб отримати його — звертайтесь до нас через форму звязку на сторінці Контакти, з поміткою «авторство»

Будемо раді вашим публікаціям. Всього найкращого ;)