Список публікацій

 • У травні 2015-го виповнився рік з початку найтривалішої антитерористичної операції в Європі, а по суті - з початку гібридної війни терористів і російських армійських підрозділів проти української армії, добровольців і спецпідрозділів МВС у ряді районів Луганської та Донецької областей України.

  За цей рік силами ентузіастів, вчених і військових фахівців були створені цікаві розробки, які допомагають армії протистояти терористичній загрозі. Ми зібрали 8 найбільш цікавих українських проектів у сфері military-tech - від 100% оригінальних розробок до кастомізованих рішень на основі вже існуючих технологій.

  Опубліковано , Автор

 • У розробці Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) при Міністерстві оборони США знаходиться безліч цікавих і воістину захоплюючих проектів створення озброєння та систем оборони майбутнього. Деякі з них вже давно перейшли зі стадії футуристичного концепту в стадію створення перших прототипів і тестування. Одним з таких є проект розробки «розумних» боєприпасів EXACTO (Extreme Accuracy Tasked Ordnance). Днями на YouTube-каналі DARPA було опубліковано відео з проведенням лютневих випробувань самонавідних куль EXACTO, під час яких стрілку, поклавшись на можливості лазерної системи коригування траєкторії кулі, неодноразово вдалося вразити рухомі цілі.

  Опубліковано , Автор

 • Дзвінок одного звичайного нічим не примітного ранку.. Знайомий голос жіночки відповідальної за мобілізацію з військкомату повідомив, що через два дні з'явитись з речами.. Повістку і моб.розпорядження рідним уже вручили. Призивають нібито на 45 днів на заміну солдатам з 24ки, що виїхали на схід.. Начебто бути в частині на охороні. Хоча серце відчувало, що це не так..

  І от через майже два місяці такої-сякої підготовки ми їдем на схід.. Війна уже в повному розгарі, звістки про 200х з нашої бригади уже стали нормою.. Та чесно кажучи, при звісці про виїзд якось зовсім страху не було. Заспокоювало те, що їхали уже сформованим дружнім колективом, що зв'язківці працюють в тилу і те, що ми щиро вірили своїм командирам. Це потім жорстока реальність повністю знівелювала ці переконання.. А в дні підготовки до виїзду панувала така собі ідіотська радість, що ми нарешті вирвемось з цієї частини, добряче осточортівшої нам за цей час.

  Опубліковано , Автор

← старше Новіше →