Список публікацій

  • У травні 2015-го виповнився рік з початку найтривалішої антитерористичної операції в Європі, а по суті - з початку гібридної війни терористів і російських армійських підрозділів проти української армії, добровольців і спецпідрозділів МВС у ряді районів Луганської та Донецької областей України.

    За цей рік силами ентузіастів, вчених і військових фахівців були створені цікаві розробки, які допомагають армії протистояти терористичній загрозі. Ми зібрали 8 найбільш цікавих українських проектів у сфері military-tech - від 100% оригінальних розробок до кастомізованих рішень на основі вже існуючих технологій.

    Опубліковано , Автор

  • У розробці Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) при Міністерстві оборони США знаходиться безліч цікавих і воістину захоплюючих проектів створення озброєння та систем оборони майбутнього. Деякі з них вже давно перейшли зі стадії футуристичного концепту в стадію створення перших прототипів і тестування. Одним з таких є проект розробки «розумних» боєприпасів EXACTO (Extreme Accuracy Tasked Ordnance). Днями на YouTube-каналі DARPA було опубліковано відео з проведенням лютневих випробувань самонавідних куль EXACTO, під час яких стрілку, поклавшись на можливості лазерної системи коригування траєкторії кулі, неодноразово вдалося вразити рухомі цілі.

    Опубліковано , Автор

← старше Новіше →